Jagiellonia - Lechia Gdansk, wynik spotkania - 1-1

Jagiellonia - Lechia Gdansk, wynik końcowy 1-1. Dnia 2021-07-24 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 1 pomiędzy Jagiellonia a Lechia Gdansk.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Jagiellonia a Lechia Gdansk zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: L. Zwolinski 53' 0-1 J. Ceesay J. Imaz 56' 1-1 F. Cernych

Żółte kartki Jagiellonia: B. Salamon 60'

Żółte kartki Lechia Gdansk: L. Machado 12'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był B. Frankowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Jagiellonia stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Jagiellonia. Kolejno natomiast Lechia Gdansk podejmie Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Stal Mielec.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. B. Salamon L. Machado nader często zapewniły wyśmienitym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na efektowne bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Interesujące walki pomiędzy drużynami okazują się zajadłe, nie często zdarza się, że są to potyczki mało interesujące. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Jagiellonia oraz Lechia Gdansk jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.