Spotkanie Lechia Gdansk vs Legia Warszawa zakończone wynikiem 3-1

Dnia 2021-10-03 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdańsk odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Lechia Gdansk oraz Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Lechia Gdansk i Legia Warszawa wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: Maciej Gajos 34' 1-0 Jarosław Kubicki 53' 2-0 Łukasz Zwoliński 67' 3-0 Kacper Sezonienko Tomáš Pekhart 88' 3-1

Żółte kartki Lechia Gdansk: Flávio Paixão 31' Maciej Gajos 65' Michał Nalepa 88'

Żółte kartki Legia Warszawa: Maik Nawrocki 38' Luquinhas 56' Filip Mladenović 63'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia spotkania - Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Lechia Gdansk stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Swit. Kolejno natomiast Legia Warszawa zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani futbolu śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak przykładowo Flávio Paixão Maik Nawrocki często zapewniły własnym stałym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Stale trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, idealne sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. To też warto przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Lechia Gdansk i Legia Warszawa oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Energa Gdańsk.