Spotkanie Warta Poznań - Lechia Gdansk dnia 2021-10-30 13:00 na obiekcie Stadion Groclinu Dyskobolii: 0-2

Warta Poznań - Lechia Gdansk 0-2. W dniu 2021-10-30 13:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Warta Poznań a Lechia Gdansk.

Po pierwszej połowie meczu między Warta Poznań i Lechia Gdansk wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Flávio Paixão 90' 0-1 J. Grzesik 90' 0-2

Żółte kartki Warta Poznań: Jakub Kiełb 38' Mario Rodriguez 48' Jayson Papeau 72' Jakub Kiełb 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Bassekou Diabate 21' Jarosław Kubicki 24'

Czerwone kartki Warta Poznań: Jakub Kiełb 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Warta Poznań stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Lech Poznan a Lechia Gdansk z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Pogon Szczecin.

Bardzo często liczna grupa fanów śledzi ekscytujące poczynania ligi Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Jakub Kiełb Bassekou Diabate nieraz zapewniły swoim stałym fanom emocje sięgające zenitu. Walki między graczami ligowymi bywają nader bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to spotkania nie warte uwagi. Zdarzają się wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Warta Poznań i Lechia Gdansk i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.