Na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera dnia 2021-11-27 16:30 odbył się mecz Pogon Szczecin kontra Lechia Gdansk: wynik końcowy 5-1

W dniu 2021-11-27 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Pogon Szczecin a Lechia Gdansk.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Pogon Szczecin a Lechia Gdansk zakończyła się 2-1. Końcowy wynik meczu to 5-1.

Gole strzelali: D. Dąbrowski 8' 1-0 L. Zwoliński 27' 1-1 T. Makowski L. Zahovič 36' 2-1 K. Grosicki L. Zahovič 51' 3-1 K. Grosicki S. Kowalczyk 54' 4-1 Luís Mata M. Kucharczyk 69' 5-1 K. Grosicki

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jean Carlos 34' Kamil Grosicki 53' Sebastian Kowalczyk 62' Mariusz Malec 81'

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Warta Poznań a Lechia Gdansk z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Wisla Plock.

W dzisiejszych czasach liczni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Jean Carlos nieprzerwanie sprawiają swoim kibicom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy graczami z ligi są niezwykle zajadłe, rzadko zdarza się, iż są to potyczki nie warte uwagi. Nieprzerwanie trafiamy na idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich drużyn jak Pogon Szczecin oraz Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.