Mecz Wisla Plock vs Lechia Gdansk zakończony wynikiem 1-0

W dniu 2021-12-17 19:30 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Wisla Plock a Lechia Gdansk.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Plock oraz Lechia Gdansk wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: D. Rasak 3' 1-0 P. Tomasik

Żółte kartki Wisla Plock: Damian Michalski 52' Anton Krivotsyuk 70' Piotr Tomasik 88' Krzysztof Kamiński 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Łukasz Zwoliński 38' Bassekou Diabate 54' Mario Maloča 73'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia spotkania to Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Plock stawi czoła Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Lechia Gdansk podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Lech Poznan.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani z dużym zapałem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak Damian Michalski Łukasz Zwoliński częstokroć zapewniły wyśmienitym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie natrafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są nader nieustępliwe, rzadko bywa ostatecznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Zachęcamy, żeby oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisla Plock oraz Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.