Spotkanie Lechia Gdansk - Slask Wroclaw zakończone wynikiem 2-0

Lechia Gdansk - Slask Wroclaw zakończony wynikiem 2-0. W dniu 2022-02-05 19:00 na stadionie Stadion Energa Gdańsk odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk oraz Slask Wroclaw.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lechia Gdansk oraz Slask Wroclaw wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: J. Kałuziński 22' 1-0 M. Maloča M. Nalepa 57' 2-0 İ. Durmuş

Żółte kartki Lechia Gdansk: Marco Terrazzino 90'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Szymon Lewkot 45' Krzysztof Mączyński 85'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny arbiter spotkania - Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Radomiak Radom natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Zaglebie Lubin.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani fani futbolu z zapałem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Marco Terrazzino Szymon Lewkot raz za razem zagwarantowały swoim stałym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy zawodnikami bywają bezkompromisowe, rzadko zdarza się, iż są to potyczki nie warte uwagi. Natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, wyjątkowe bramki oraz asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Udział takich znanych drużyn jak Lechia Gdansk oraz Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Energa Gdańsk.