Lechia Gdansk - Lech Poznan, wynik spotkania 1-0

Lechia Gdansk - Lech Poznan, wynik końcowy 1-0. Dnia 2022-02-20 16:30 na stadionie Stadion Energa Gdańsk rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Lechia Gdansk a Lech Poznan.

Po pierwszej połowie spotkania między Lechia Gdansk a Lech Poznan wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: Filip Koperski 86' 1-0

Żółte kartki Lechia Gdansk: Maciej Gajos 40' Jarosław Kubicki 46'

Żółte kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia spotkania - Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Lech Poznan z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Raków Częstochowa.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy jak Maciej Gajos wielokrotnie serwują wspaniałym sympatykom wiele pozytywnych wrażeń. Zmagania między piłkarzami zdarzają się zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że spotkania nudzą. Nieustannie obserwujemy widowiskowe gole czy asysty, nieczyste sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Lechia Gdansk i Lech Poznan oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Energa Gdańsk.