Mecz Radomiak Radom - Lechia Gdansk, wynik końcowy 2-0

Radomiak Radom - Lechia Gdansk 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Radomiak Radom i Lechia Gdansk wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-02-27 14:00 na stadionie Stadion MOSiR ul. Narutowicza odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Radomiak Radom a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: Karol Angielski 33' 1-0 Karol Angielski 33' 2-0 Karol Angielski 69' 3-0

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 34'

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Jarzebak, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Radomiak Radom stawi czoła Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Lechia Gdansk podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Górnik Łęczna.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo interesujące potyczki ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Mateusz Cichocki nieustannie zapewniają pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, że potyczki męczą. Często trafiamy na ostre faule, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich ioglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Radomiak Radom i Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion MOSiR ul. Narutowicza.