Spotkanie Piast Gliwice vs Lechia Gdansk dnia 2022-03-12 16:30 na stadionie Stadion Miejski: wynik 1-0

Piast Gliwice vs Lechia Gdansk, wynik końcowy 1-0. W dniu 2022-03-12 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 25 pomiędzy Piast Gliwice a Lechia Gdansk.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Piast Gliwice i Lechia Gdansk wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: A. Mosór 68' 1-0 T. Hateley

Żółte kartki Piast Gliwice: Arkadiusz Pyrka 61'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Conrado Buchanelli Holz 38' Łukasz Zwoliński 70' Marco Terrazzino 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Nieciecza.

Liczni kibice śledzą niezwykle interesujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak między innymi Arkadiusz Pyrka Conrado Buchanelli Holz raz za razem zapewniają wspaniałym fanom wiele przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami okazują się niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż widowiska nie są interesujące. Stale zdarzają się książkowe bramki i asysty, bezwzględne faule zakończone bardzo często żółtą kartką, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich lubianych zespołów jak Piast Gliwice i Lechia Gdansk w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.