Mecz między Lechia Gdansk oraz Górnik Łęczna zakończony wynikiem 2-0 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk

Lechia Gdansk - Górnik Łęczna 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Lechia Gdansk i Górnik Łęczna wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-03-19 16:30 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: C. Clemens 45' 1-0 J. Kałuziński L. Zwoliński 77' 2-0

Żółte kartki Lechia Gdansk: Christian Clemens 37' Jarosław Kubicki 40'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Kryspin Szczesniak 83'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lechia Gdansk stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Radomiak Radom.

Kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak Christian Clemens Kryspin Szczesniak niejednokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami bywają nader zajadłe, rzadko bywa koniec końców, iż są to mecze usypiające. Systematycznie zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Lechia Gdansk i Górnik Łęczna jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.