Legia Warszawa vs Lechia Gdansk, wynik spotkania 2-1

Po pierwszej połowie meczu między Legia Warszawa a Lechia Gdansk wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-04-02 18:00 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Legia Warszawa oraz Lechia Gdansk.

Gole strzelali: P. Wszołek 29' 1-0 M. Wieteska T. Pekhart 65' 2-0 P. Wszołek L. Zwoliński 83' 2-1 K. Sezonienko

Żółte kartki Legia Warszawa: Artur Jędrzejczyk 45' Mattias Johansson 51' Josué 52'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Dušan Kuciak 52' Marco Terrazzino 66'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia meczu to Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Legia Warszawa stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Piast Gliwice a Lechia Gdansk zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Warta Poznań.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą ciekawe potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Artur Jędrzejczyk Dušan Kuciak wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Wspaniałe potyczki między graczami bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż zmagania przynudzają. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, niezwykłe bramki oraz asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Legia Warszawa i Lechia Gdansk jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.