Mecz pomiędzy Lechia Gdansk i Nieciecza zakończony wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion Energa Gdansk

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lechia Gdansk i Nieciecza zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2022-04-09 18:00 na stadionie Stadion Energa Gdansk rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Lechia Gdansk a Nieciecza.

Gole strzelali: L. Zwoliński 11' 1-0 Flávio Paixão 90' 2-0 Conrado

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Żółte kartki Nieciecza: Piotr Wlazło 30' Artem Putivtsev 35' Adam Radwanski 55'

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter meczu - Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lechia Gdansk stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Nieciecza z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Wisla Plock.

Liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych zawodników futbolowe zespoły i piłkarze jak Piotr Wlazło nieustannie sprawiają swoim stałym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to spotkania statyczne. Stale zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, idealne asysty oraz bramki, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych iśledzić mecze futbolowe ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich zespołów jak Lechia Gdansk i Nieciecza z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Energa Gdansk.