Mecz Gornik Zabrze vs Lechia Gdansk zakończony wynikiem 1-3

Gornik Zabrze vs Lechia Gdansk, wynik 1-3.

Po pierwszej połowie meczu między Gornik Zabrze a Lechia Gdansk wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Dnia 2022-04-18 15:30 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Gornik Zabrze a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: Ilkay Durmus 11' 0-1 David Stec Bartosz Nowak 58' 1-1 Dariusz Pawłowski Maciej Gajos 83' 1-2 Ilkay Durmus 86' 1-3 Kacper Sezonienko

Żółte kartki Gornik Zabrze: Jean Jules Mvondo 65'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Łukasz Zwoliński 61'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Gornik Zabrze stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Legia Warszawa a Lechia Gdansk z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec.

Dzisiaj kibice z dużym zapałem śledzą ekscytujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Jean Jules Mvondo Łukasz Zwoliński raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Walki między zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to spotkania nudne. Natrafiamy na wspaniałe gole czy asysty, bezwzględne faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich orazśledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Gornik Zabrze oraz Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.