Spotkanie Lechia Gdansk vs Stal Mielec, wynik końcowy 3-2

Lechia Gdansk vs Stal Mielec, wynik 3-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Lechia Gdansk a Stal Mielec wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2022-05-08 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdansk odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Lechia Gdansk a Stal Mielec.

Gole strzelali: Łukasz Zwoliński 11' 1-0 Jakub Kałuziński Łukasz Zwoliński 31' 2-0 Marco Terrazzino Mateusz Żyro 49' 2-1 Krystian Getinger Oskar Zawada 80' 2-2 Maciej Domański Łukasz Zwoliński 90' 3-2 Kacper Sezonienko

Żółte kartki Lechia Gdansk: Mario Maloča 45' Łukasz Zwoliński 48' Marco Terrazzino 52' Jakub Kałuziński 74'

Żółte kartki Stal Mielec: Grzegorz Tomasiewicz -5' Krystian Getinger 45' Arkadiusz Kasperkiewicz 90' Arkadiusz Kasperkiewicz 90'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lechia Gdansk zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Slask Wroclaw a Stal Mielec z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. Mario Maloča Grzegorz Tomasiewicz nieprzerwanie gwarantują wyśmienitym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie obserwujemy wyśmienite asysty oraz bramki, bezlitosne faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Zmagania między piłkarzami bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że potyczki nas męczą. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Lechia Gdansk i Stal Mielec w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Energa Gdansk.