Spotkanie między Lechia Gdansk oraz Pogon Szczecin zakończone wynikiem 0-0 na stadionie Stadion Energa Gdansk

Lechia Gdansk vs Pogon Szczecin, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie meczu między Lechia Gdansk oraz Pogon Szczecin wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-05-14 18:00 na stadionie Stadion Energa Gdansk odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk oraz Pogon Szczecin.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lechia Gdansk: Flávio Paixão 72' Ilkay Durmus 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jakub Bursztyn -5' Jakub Bursztyn -5' Mariusz Malec 20' Sebastian Kowalczyk 28'

Czerwone kartki Pogon Szczecin: Jakub Bursztyn -5'

Główny sędzia meczu to Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz . Kolejno natomiast Pogon Szczecin podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą interesujące potyczki ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Flávio Paixão Jakub Bursztyn raz za razem serwują kapitalnym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Nieustannie obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwoną kartką dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki między graczami ligowymi okazują się nader bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to mecze drętwe. Z tego powodu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Lechia Gdansk oraz Pogon Szczecin oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Energa Gdansk.