Dnia 2022-05-21 15:30 na stadionie GKS Stadium odbyło się spotkanie Raków Częstochowa - Lechia Gdansk zakończone wynikiem 3-0

W dniu 2022-05-21 15:30 na stadionie GKS Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Raków Częstochowa a Lechia Gdansk.

Pierwsza część spotkania między Raków Częstochowa a Lechia Gdansk zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: Ivi López 10' 1-0 M. Wdowiak Ivi López 12' 2-0 F. Tudor V. Gutkovskis 67' 3-0 G. Papanikolaou

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 38'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Conrado Buchanelli Holz 36' Jan Biegański 61' Filip Koperski 84' Mario Maloča 89'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Lechia Gdansk z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj wierni fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Fran Tudor Conrado Buchanelli Holz wielokrotnie gwarantują wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki między zawodnikami z ligi zdarzają się niezwykle zażarte, nie często bywa ostatecznie, że mecze przynudzają. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, idealne asysty i gole zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Raków Częstochowa i Lechia Gdansk i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, GKS Stadium.