Mecz Wisla Plock kontra Lechia Gdansk dnia 2022-07-17 13:00: końcowy wynik 3-0

Wisla Plock kontra Lechia Gdansk, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Plock i Lechia Gdansk zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-07-17 13:00 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki - 1. Zmierzyły się Wisla Plock i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: Ł. Sekulski 43' 1-0 Davo Davo 77' 2-0 M. Kolar D. Kocyła 90' 3-0 D. Furman

Żółte kartki Wisla Plock: Aleksander Pawlak 78'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Michał Nalepa 28' Conrado Buchanelli Holz 63' Jarosław Kubicki 67'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Wisla Plock stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Pogon Szczecin a Lechia Gdansk z Rapid Vienna. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Korona Kielce.

Wierni fani śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Aleksander Pawlak Michał Nalepa nieustannie sprawiają fantastycznym miłośnikom wiele niesamowitych przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania między graczami ligowymi bywają nader zagorzałe, nie często bywa koniec końców, że są to spotkania mało interesujące. Obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto przeglądać mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Wisla Plock i Lechia Gdansk oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.