Mecz Widzew Łódź vs Lechia Gdansk dnia 2022-07-31 18:00 na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź: wynik końcowy 2-3

Widzew Łódź vs Lechia Gdansk 2-3. W dniu 2022-07-31 18:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 3. Zmierzyły się Widzew Łódź oraz Lechia Gdansk.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Widzew Łódź i Lechia Gdansk zakończyła się 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Gole strzelali: M. Gajos 5' 0-1 K. Tobers B. Pawłowski 12' 1-1 L. Zwoliński 40' 1-2 Jordi Sánchez 71' 2-2 Fábio Nunes Flávio Paixão 85' 2-3 R. Pietrzak

Żółte kartki Widzew Łódź: Jordi Sánchez 70' Juljan Shehu 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Maciej Gajos 30' Michał Nalepa 72' Christian Clemens 79' Michał Buchalik 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia spotkania to Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Warta Poznań. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Lech Poznan.

Oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Jordi Sánchez Maciej Gajos raz za razem zagwarantowały fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, idealne asysty oraz bramki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy graczami bywają niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa, iż spotkania nie są interesujące. Dlatego więc warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Widzew Łódź i Lechia Gdansk w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.