Spotkanie między Lechia Gdansk oraz Korona Kielce na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk - 0-1

Dnia 2022-08-06 13:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 4. Zmierzyły się Lechia Gdansk oraz Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu między Lechia Gdansk a Korona Kielce wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: M. Nalepa 22' 0-1

Żółte kartki Lechia Gdansk: Mario Maloča 90' Michał Nalepa 90'

Żółte kartki Korona Kielce: Dalibor Takáč 18' Kyrylo Petrov 37' Grzegorz Szymusik 45' Jacek Podgórski 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Lechia Gdansk zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Korona Kielce z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Radomiak Radom.

Coraz częściej zauważamy, iż fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Mario Maloča Dalibor Takáč częstokroć zagwarantowały kapitalnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki między graczami z ligi są niezwykle zażarte, rzadko bywa definitywnie, iż są to potyczki nużące. Trafiamy na przepiękne gole i asysty, bezwzględne faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki zapewniające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Lechia Gdansk oraz Korona Kielce w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.