Spotkanie Miedz Legnica kontra Lechia Gdansk, wynik końcowy 2-1

Miedz Legnica kontra Lechia Gdansk, wynik 2-1. Dnia 2022-08-27 13:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica i Lechia Gdansk.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Miedz Legnica a Lechia Gdansk wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: S. Naveda 5' 1-0 L. Narsingh 46' 2-0 O. Kobacki M. Gajos 47' 2-1 İ. Durmuş

Żółte kartki Miedz Legnica: Levent Gülen 9' Olaf Kobacki 52'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kristers Tobers 58' Ilkay Durmus 70' Dušan Kuciak 86'

Czerwone kartki Miedz Legnica: Santiago Naveda 31'

Sędzią głównym tego spotkania był Wojciech Myc, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Miedz Legnica stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Korona Kielce. Kolejno natomiast Lechia Gdansk podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Slask Wroclaw.

Oddani fani futbolu śledzą ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Levent Gülen Kristers Tobers nieustannie serwują kapitalnym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się niezwykle zajadłe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż spotkania przynudzają. Trafiamy na brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, książkowe asysty i bramki, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Miedz Legnica oraz Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.