Lechia Gdansk kontra Lech Poznan, wynik meczu: 0-3

Lechia Gdansk kontra Lech Poznan zakończony wynikiem 0-3. Dnia 2022-08-31 18:30 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 6 pomiędzy Lechia Gdansk a Lech Poznan.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lechia Gdansk oraz Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: N. Kvekveskiri 19' 0-1 Joel Pereira K. Velde 42' 0-2 M. Skóraś M. Skóraś 60' 0-3 F. Marchwiński

Żółte kartki Lechia Gdansk: Bassekou Diabate 35' Michał Nalepa 84' David Stec 89' Kacper Sezonienko 90'

Żółte kartki Lech Poznan: Kristoffer Velde 48'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny arbiter spotkania - Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lechia Gdansk zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Lech Poznan z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Austria Vienna.

Bardzo często wierni fani śledzą fascynujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Bassekou Diabate Kristoffer Velde nieustannie serwują wyborowym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Nieustannie obserwujemy przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to zmagania nużące. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa. Lechia Gdansk oraz Lech Poznan oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.