Lechia Gdansk - Warta Poznań, wynik spotkania: 0-0

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lechia Gdansk a Warta Poznań wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2022-09-03 15:30 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Lechia Gdansk i Warta Poznań.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jarosław Kubicki 40' Maciej Gajos 61'

Żółte kartki Warta Poznań: Robert Ivanov 43'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Lechia Gdansk zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Warta Poznań podejmie Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Slask Wroclaw.

Wierni kibice śledzą interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Jarosław Kubicki Robert Ivanov nieustannie serwują kapitalnym sympatykom mnóstwo emocji. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że widowiska nudzą. Systematycznie obserwujemy idealne bramki i asysty, brutalne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Lechia Gdansk i Warta Poznań z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.