Mecz Zaglebie Lubin kontra Lechia Gdansk, wynik końcowy 0-3

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin i Lechia Gdansk zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-10-24 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Zaglebie Lubin a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: Flávio Paixão 18' 0-1 Conrado J. Kubicki 67' 0-2 M. Nalepa 78' 0-3 Flávio Paixão

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Jarosław Jach 52' Tomasz Pieńko 85' Filip Kocaba 89'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Joel Abu Hanna -5' David Stec 26'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Slask Wroclaw a Lechia Gdansk z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Piast Gliwice.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani kibice śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Jarosław Jach Joel Abu Hanna częstokroć zapewniły wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy bezwzględne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, wyjątkowe gole czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy drużynami bywają bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, iż potyczki nas nudzą. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa. Zaglebie Lubin i Lechia Gdansk jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.