Mecz Legia Warszawa vs Lechia Gdansk na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego dnia 2022-11-04 19:30: wynik 2-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Legia Warszawa i Lechia Gdansk wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-11-04 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 16. Zmierzyły się Legia Warszawa i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: L. Zwoliński 57' 0-1 J. Kałuziński D. Kuciak 74' 1-1 Yuri Ribeiro 87' 2-1

Żółte kartki Legia Warszawa: Filip Mladenović 73'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kristers Tobers 34' Michał Nalepa 50' Łukasz Zwoliński 69' Bassekou Diabate 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Wojciech Myc, Poland. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Korona Kielce. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Gornik Zabrze.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych obrońców i napastników zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Filip Mladenović Kristers Tobers niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy bezlitosne faule, widowiskowe gole oraz asysty dodające pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że mecze nas męczą. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Legia Warszawa i Lechia Gdansk w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.