Mecz pomiędzy Lechia Gdansk oraz Piast Gliwice dnia 2022-11-13 14:00: 1-3

Lechia Gdansk kontra Piast Gliwice, wynik 1-3. W dniu 2022-11-13 14:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Zmierzyły się Lechia Gdansk oraz Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Lechia Gdansk oraz Piast Gliwice wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: Dušan Kuciak 43' 0-1 Patryk Dziczek 63' 0-2 Michał Nalepa 86' 1-2 Michał Chrapek 90' 1-3

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 84'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Gornik Zabrze natomiast Piast Gliwice podejmie Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Zaglebie Lubin.

Oddani kibice śledzą niezwykle fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Michał Chrapek systematycznie sprawiają pierwszorzędnym kibicom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, iż spotkania nudzą. Stale obserwujemy zapadające w pamięć gole czy asysty, bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Lechia Gdansk oraz Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.