Spotkanie między Lechia Gdansk i Wisla Plock na obiekcie Polsat Plus Arena Gdańsk - wynik końcowy 1-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Lechia Gdansk a Wisla Plock wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-01-29 16:30 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18 pomiędzy Lechia Gdansk a Wisla Plock.

Gole strzelali: Łukasz Zwoliński 53' 1-0 Marco Terrazzino Dominik Furman 84' 1-1

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Lewandowski 20' Mateusz Szwoch 57'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lechia Gdansk stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i Widzew Łódź natomiast Wisla Plock z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Miedz Legnica.

Coraz częściej oddani kibice śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Mateusz Lewandowski stale serwują fantastycznym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się zagorzałe, nie często zdarza się, iż widowiska nie są warte uwagi. Systematycznie natrafiamy na nieczyste faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Lechia Gdansk i Wisla Plock jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.

Zobacz, co mamy dla Ciebie w artykule odnośnie aktywności fizycznej - Odwiedź ten link!