Lechia Gdansk vs Widzew Łódź, wynik meczu - 0-0

W dniu 2023-02-10 19:30 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Lechia Gdansk a Widzew Łódź.

Pierwsza część spotkania między Lechia Gdansk a Widzew Łódź zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kacper Sezonienko 90'

Żółte kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lechia Gdansk zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Lech Poznan natomiast Widzew Łódź z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Warta Poznań.

Wierni kibice śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Kacper Sezonienko wielokrotnie zapewniły wspaniałym kibicom mnóstwo przeżyć. Nieprzerwanie natrafiamy na przechodzące do historii asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Cieszące oko zmagania między zawodnikami bywają zagorzałe, nie często bywa, iż potyczki męczą. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić mecze futbolowe ligi Ekstraklasa oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Lechia Gdansk oraz Widzew Łódź z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.