Spotkanie Korona Kielce - Lechia Gdansk zakończone wynikiem 1-0

Dnia 2023-02-18 14:00 na stadionie Suzuki Arena odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Korona Kielce oraz Lechia Gdansk.

Pierwsza połowa meczu między Korona Kielce a Lechia Gdansk zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: R. Deaconu 37' 1-0 Nono

Żółte kartki Korona Kielce: Kyrylo Petrov 44' Kyrylo Petrov 60' Marcel Zapytowski 79' Marcus Godinho 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jarosław Kubicki 78'

Czerwone kartki Korona Kielce: Kyrylo Petrov 60'

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Korona Kielce stanie naprzeciw Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Radomiak Radom natomiast Lechia Gdansk zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Miedz Legnica.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych zawodników drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Kyrylo Petrov Jarosław Kubicki systematycznie serwują swoim stałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na idealne asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Walki między graczami są zażarte, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, iż spotkania nie są warte uwagi. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich legendarnych drużyn jak Korona Kielce i Lechia Gdansk w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Suzuki Arena.