Dnia 2023-02-25 19:00 na obiekcie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz Lechia Gdansk kontra Radomiak Radom - końcowy wynik 1-3

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lechia Gdansk oraz Radomiak Radom zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Dnia 2023-02-25 19:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Lechia Gdansk i Radomiak Radom.

Gole strzelali: Leonardo Rocha 21' 0-1 Lisandro Semedo D. Abramowicz 41' 0-2 M. Cestor Leonardo Rocha 52' 0-3 L. Zwoliński 82' 1-3

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kevin Friesenbichler 50' Michał Nalepa 71'

Żółte kartki Radomiak Radom: Jakub Nowakowski 47' Frank Casta?eda 80'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter spotkania to Wojciech Myc, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Lechia Gdansk zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Warta Poznań. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Legia Warszawa.

Coraz częściej liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny i zawodnicy jak Kevin Friesenbichler Jakub Nowakowski stale gwarantują wspaniałym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się zajadłe, rzadko bywa, że mecze nie są interesujące. Ustawicznie obserwujemy wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Z tego względu warto przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Lechia Gdansk oraz Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.