Spotkanie Lech Poznan vs Lechia Gdansk dnia 2023-03-03 19:30 - 5-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznan a Lechia Gdansk zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-0.

W dniu 2023-03-03 19:30 na stadionie Stadion Poznań odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznan oraz Lechia Gdansk.

Gole strzelali: A. Milić 25' 1-0 J. Karlström M. Skóraś 44' 2-0 M. Ishak 67' 3-0 K. Velde 83' 4-0 F. Marchwiński K. Velde 88' 5-0 Pedro Rebocho

Żółte kartki Lech Poznan: Nika Kvekveskiri 48' Adriel D'Avila Ba Loua 56' Kristoffer Velde 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Bassekou Diabate 49'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lech Poznan stawi czoła Djurgardens IF, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Djurgardens IF a Lechia Gdansk zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Slask Wroclaw.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Nika Kvekveskiri Bassekou Diabate częstokroć zaserwowały kapitalnym kibicom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Nieprzerwanie natrafiamy na bezlitosne faule, przepiękne bramki oraz asysty dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że spotkania nie są interesujące. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich oraz śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Lech Poznan oraz Lechia Gdansk i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Poznań.