Mecz Lechia Gdansk kontra Miedz Legnica zakończony wynikiem 4-0

Lechia Gdansk kontra Miedz Legnica zakończony wynikiem 4-0. W dniu 2023-03-10 17:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Lechia Gdansk a Miedz Legnica.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lechia Gdansk i Miedz Legnica wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Gole strzelali: L. Zwoliński 48' 1-0 R. Pietrzak ?. Durmuş 75' 2-0 J. Kubicki L. Zwoliński 88' 3-0 Flávio Paix?o 90' 4-0 ?. Durmuş

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kevin Friesenbichler 34'

Żółte kartki Miedz Legnica: Levent Gülen 25' Koldo Obieta Alberdi 59' Michael Kostka 81' Jurich Carolina 84'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny arbiter meczu to Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Lechia Gdansk stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Jagiellonia natomiast Miedz Legnica podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Legia Warszawa.

Liczni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą fascynujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Kevin Friesenbichler Levent Gülen raz za razem serwują pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wiele wspaniałych przeżyć. Natrafiamy na bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, że są to spotkania statyczne. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Lechia Gdansk i Miedz Legnica w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.