Spotkanie Warta Poznań kontra Lechia Gdansk, wynik 2-0

Warta Poznań kontra Lechia Gdansk 2-0. Dnia 2023-03-19 11:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań oraz Lechia Gdansk.

Pierwsza połowa spotkania między Warta Poznań oraz Lechia Gdansk zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: Kajetan Szmyt 26' 1-0 Adam Zreľák Stefan Savić 81' 2-0 Maciej Żurawski

Żółte kartki Warta Poznań: Miguel Luís 69' Enis Destan 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jakub Bartkowski 16' Joel Abu Hanna 90'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter meczu - Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Warta Poznań stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Pogon Szczecin.

Bardzo często kibice śledzą ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Miguel Luís Jakub Bartkowski niejednokrotnie zapewniły własnym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Bardzo często trafiamy na ostre faule, widowiskowe bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami są zaciekłe, nie często zdarza się, iż są to zmagania usypiające. Warto więc oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Warta Poznań oraz Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.