Lechia Gdansk kontra Slask Wroclaw, wynik meczu 0-0

Lechia Gdansk kontra Slask Wroclaw zakończony wynikiem 0-0.

Pierwsza część spotkania między Lechia Gdansk oraz Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-04-01 18:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 26 pomiędzy Lechia Gdansk a Slask Wroclaw.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lechia Gdansk: Mario Maloča 22' Jarosław Kubicki 68'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patrick Olsen 45'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia meczu to Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Slask Wroclaw z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Gornik Zabrze.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi bardzo fascynujące starcia w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Mario Maloča Patrick Olsen stale gwarantują wyśmienitym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami bywają bardzo zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to mecze nużące. Nieprzerwanie natrafiamy na bezwzględne faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, idealnie wyliczone gole oraz asysty, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Zachęcamy, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Lechia Gdansk oraz Slask Wroclaw w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.