Spotkanie pomiędzy Lechia Gdansk oraz Pogon Szczecin dnia 2023-04-15 18:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk: 0-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lechia Gdansk oraz Pogon Szczecin wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-04-15 18:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Lechia Gdansk a Pogon Szczecin.

Gole strzelali: J. Abu Hanna 82' 0-1

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jarosław Kubicki 77'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mateusz Łęgowski 22' Damian Dąbrowski 74'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Lechia Gdansk stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Zaglebie Lubin natomiast Pogon Szczecin z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Legia Warszawa.

Liczni fani śledzą bardzo ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Jarosław Kubicki Mateusz Łęgowski niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami z ligi są zagorzałe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż spotkania nudzą. Zdarzają się ostre faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, wyśmienite gole czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz śledzić spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Lechia Gdansk oraz Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.