Spotkanie Lechia Gdansk kontra Cracovia Krakow zakończone wynikiem 1-2

Dnia 2023-04-22 13:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk oraz Cracovia Krakow.

Pierwsza połowa spotkania między Lechia Gdansk a Cracovia Krakow zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: B. Källman 8' 0-1 P. Jaroszyński B. Källman 75' 0-2 P. Makuch J. Bartkowski 88' 1-2 J. Kałuziński

Żółte kartki Lechia Gdansk: Henrik Castegren 69' Maciej Gajos 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Jakub Jugas 30' Michał Rakoczy 90'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny sędzia spotkania to Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Lechia Gdansk zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Zaglebie Lubin.

Bardzo często mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi fascynujące poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Henrik Castegren Jakub Jugas raz za razem sprawiają wspaniałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na przepiękne bramki czy asysty, nieprzepisowe faule zakończone żółtym kartonikiem, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite walki między graczami są nader bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, że widowiska nas męczą. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa. Lechia Gdansk i Cracovia Krakow jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.