Spotkanie Raków Częstochowa vs Lechia Gdansk zakończone wynikiem 4-0 dnia 2023-04-28 18:30

Raków Częstochowa vs Lechia Gdansk, wynik 4-0. Dnia 2023-04-28 18:30 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 30 pomiędzy Raków Częstochowa a Lechia Gdansk.

Pierwsza część spotkania między Raków Częstochowa a Lechia Gdansk zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Gole strzelali: F. Piasecki 45' 1-0 B. Racovițan V. Kochergin 75' 2-0 F. Tudor G. Papanikolaou 81' 3-0 V. Gutkovskis V. Gutkovskis 90' 4-0 W. Długosz

Żółte kartki Raków Częstochowa: Stratos Svarnas 32' Bogdan Racovitan 35'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jarosław Kubicki 11' Jakub Bartkowski 26' Maciej Gajos 27'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Wojciech Myc, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Raków Częstochowa zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i Lech Poznan a Lechia Gdansk z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Legia Warszawa.

Coraz częściej wierni fani futbolu z entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Stratos Svarnas Jarosław Kubicki stale gwarantują swoim wiernym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania między zawodnikami bywają zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że widowiska przynudzają. Nieprzerwanie zdarzają się wyśmienite bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtego kartonika dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Raków Częstochowa i Lechia Gdansk i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.