Mecz Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 1-3 dnia 2023-05-06 18:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk

W dniu 2023-05-06 18:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Lechia Gdansk a Zaglebie Lubin.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lechia Gdansk i Zaglebie Lubin zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: J. Kubicki 16' 1-0 B. Diabaté B. Kopacz 40' 1-1 M. Poletanović K. Chodyna 70' 1-2 D. Bohar T. Pieńko 89' 1-3 K. Chodyna

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jakub Bartkowski 38' Michał Nalepa 82' Łukasz Zwoliński 85'

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Patryk Gryckiewicz, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Lechia Gdansk stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin podejmie Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą ekscytujące starcia w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze jak Jakub Bartkowski nieprzerwanie serwują kapitalnym sympatykom wiele emocji. Regularnie natrafiamy na wyśmienite bramki czy asysty, nieczyste faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy drużynami są niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż są to widowiska statyczne. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Lechia Gdansk i Zaglebie Lubin z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.