Piast Gliwice vs Lechia Gdansk, wynik meczu 0-1

Dnia 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się Piast Gliwice oraz Lechia Gdansk.

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice oraz Lechia Gdansk wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Terrazzino 30' 0-1 K. Sezonienko

Żółte kartki Piast Gliwice: M. Ameyaw 62'

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny arbiter spotkania to M. Kochanek. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Piast Gliwice stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Lechia Gdansk zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej wielu kibiców śledzi ekscytujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak między innymi M. Ameyaw nieustannie sprawiają pierwszorzędnym fanom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki między zawodnikami są niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, że spotkania przynudzają. Często trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem, wspaniałe gole i asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Piast Gliwice oraz Lechia Gdansk i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.