Lechia Gdańsk fansite

Lechia Gdansk - Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 4-0

Lechia Gdansk - Zaglebie Sosnowiec, wynik spotkania - 4-0

W minioną sobotę, 15 marca 2024 roku, na stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku odbył się zdecydowanie emocjonujący mecz w ramach 24. kolejki I ligi pomiędzy Lechią Gdańsk a Zagłębiem Sosnowiec. Gospodarze z Gdańska okazali się zdecydowanie lepsi, zwyciężając 4-0, w pełni kontrolując spotkanie od pierwszego gwizdka sędziego.

Mecz Lechia Gdansk vs Resovia Rzeszów, wynik końcowy 4-0

Spotkanie Lechia Gdansk vs Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 4-0

W sobotni wieczór, 4 marca 2024 roku o godzinie 17:00, na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk, drużyna Lechii Gdańsk podejmowała Resovię Rzeszów w ramach 22. kolejki I ligi. Mecz ten okazał się jednostronną dominacją gospodarzy, którzy pewnie pokonali rywali z Rzeszowa 4-0. Już na przerwę Lechia prowadziła identycznym wynikiem, nie dając szans ekipie gości.

Mecz Podbeskidzie kontra Lechia Gdansk zakończony wynikiem 1-2

Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2024-03-10 11:40 miało miejsce spotkanie pomiędzy Podbeskidzie i Lechia Gdansk zakończone wynikiem 1-2

Podbeskidzie zmierzyło się z Lechią Gdańsk w ramach 23. kolejki I ligi, a emocjonujące starcie odbyło się na Stadionie Miejskim. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lechii Gdańsk 2:1, mimo że na przerwę to gospodarze prowadzili 1:0. Mecz rozegrano 10 marca 2024 roku o godzinie 11:40, a relację z tego wydarzenia przygotowujemy dla Was zaledwie kilkanaście godzin po zakończeniu.

Mecz pomiędzy Znicz Pruszków kontra Lechia Gdansk, wynik 0-2

Mecz Znicz Pruszków vs Lechia Gdansk zakończony wynikiem 0-2 dnia 2024-02-25 14:00

W meczu 21. kolejki I ligi Znicz Pruszków podejmował Lechię Gdańsk na Stadionie Znicza. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 0-2, po tym jak Lechia prowadziła 0-1 na przerwę. Mecz odbył się 25 lutego 2024 roku o godzinie 14:00, zatem relacjonujemy wydarzenia, które miały miejsce dwa dni temu.

Lechia Gdansk vs Wisla Plock wynik 3-1

Lechia Gdansk vs Wisla Plock, wynik meczu: 3-1

W miniony piątek, 17 lutego, na Polsat Plus Arena w Gdańsku odbył się zacięty mecz pomiędzy Lechią Gdańsk a Wisłą Płock. Drużyny z I Ligi stanęły naprzeciw siebie w emocjonującej rywalizacji, która zakończyła się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy. Już w pierwszej połowie Lechia objęła prowadzenie 2-0, utrzymując przewagę do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Lechia Gdansk kontra Chrobry Głogów, wynik końcowy 1-0

Mecz Lechia Gdansk - Chrobry Głogów, wynik końcowy 1-0

Dziś na stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku odbył się bardzo emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Lechia Gdańsk i Chrobry Głogów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lechii Gdańsk 1-0. Wynik na przerwę również wskazywał na prowadzenie Lechii Gdańsk 1-0. Mecz został rozegrany w ramach 18. kolejki I ligi.

Mecz Arka Gdynia vs Lechia Gdansk, wynik 1-0

Spotkanie Arka Gdynia vs Lechia Gdansk zakończone wynikiem 1-0

W miniony weekend doszło do emocjonującego starcia na Stadionie Miejskim pomiędzy drużynami Arka Gdynia i Lechia Gdańsk. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Arki 1-0, po bramce strzelonej w drugiej połowie. Mecz był częścią 16. kolejki I ligi i przyciągnął uwagę kibiców ze względu na zaciętą rywalizację i nieprzewidywalny przebieg.