Lechia Gdańsk fansite

Mecz Lechia Gdansk - Nieciecza, wynik 3-1

Lechia Gdansk - Nieciecza, wynik meczu - 3-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Lechią Gdańsk a drużyną Nieciecza zakończył się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 3-1. Spotkanie, które odbyło się w Polsat Plus Arena Gdańsk, było kolejnym emocjonującym starciem w ramach 27. kolejki I ligi. Lechia Gdańsk zdominowała pierwszą połowę, prowadząc 1-0 na przerwę, a ostatecznie potwierdziła swoją przewagę zdobywając kolejne bramki po wznowieniu gry.

Lechia Gdansk kontra Odra Opole, wynik 2-1

Mecz Lechia Gdansk kontra Odra Opole zakończony wynikiem 2-1

W miniony weekend na Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy Lechią Gdańsk a Odrą Opole, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Spotkanie to było pełne emocji i niezapomnianych momentów, które na długo pozostaną w pamięci kibiców obu drużyn. Pomimo wyrównanej gry, to Lechia Gdańsk okazała się skuteczniejsza i sięgnęła po cenne trzy punkty. Czy Odra Opole zdoła się odbudować po tej porażce? Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego niezwykle ważnego spotkania!

GKS Katowice kontra Lechia Gdansk, wynik 1-0

Na stadionie Stadion ul. Bukowa miał miejsce mecz GKS Katowice - Lechia Gdansk - końcowy wynik 1-0

Wczoraj, 7 kwietnia 2024 roku na Stadionie ul. Bukowa odbył się niesamowicie emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami GKS Katowice a Lechia Gdańsk. Po zaciętej rywalizacji to piłkarze z Katowic wyszli zwycięsko z boiska, pokonując swoich rywali 1-0. Wynik na przerwę był remisowy 0-0, ale ostatecznie to GKS zdobył cenne trzy punkty w 26. kolejce I ligi.

Lechia Gdansk - Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 4-0

Lechia Gdansk - Zaglebie Sosnowiec, wynik spotkania - 4-0

W minioną sobotę, 15 marca 2024 roku, na stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku odbył się zdecydowanie emocjonujący mecz w ramach 24. kolejki I ligi pomiędzy Lechią Gdańsk a Zagłębiem Sosnowiec. Gospodarze z Gdańska okazali się zdecydowanie lepsi, zwyciężając 4-0, w pełni kontrolując spotkanie od pierwszego gwizdka sędziego.

Mecz Lechia Gdansk vs Resovia Rzeszów, wynik końcowy 4-0

Spotkanie Lechia Gdansk vs Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 4-0

W sobotni wieczór, 4 marca 2024 roku o godzinie 17:00, na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk, drużyna Lechii Gdańsk podejmowała Resovię Rzeszów w ramach 22. kolejki I ligi. Mecz ten okazał się jednostronną dominacją gospodarzy, którzy pewnie pokonali rywali z Rzeszowa 4-0. Już na przerwę Lechia prowadziła identycznym wynikiem, nie dając szans ekipie gości.

Mecz Podbeskidzie kontra Lechia Gdansk zakończony wynikiem 1-2

Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2024-03-10 11:40 miało miejsce spotkanie pomiędzy Podbeskidzie i Lechia Gdansk zakończone wynikiem 1-2

Podbeskidzie zmierzyło się z Lechią Gdańsk w ramach 23. kolejki I ligi, a emocjonujące starcie odbyło się na Stadionie Miejskim. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lechii Gdańsk 2:1, mimo że na przerwę to gospodarze prowadzili 1:0. Mecz rozegrano 10 marca 2024 roku o godzinie 11:40, a relację z tego wydarzenia przygotowujemy dla Was zaledwie kilkanaście godzin po zakończeniu.

Mecz pomiędzy Znicz Pruszków kontra Lechia Gdansk, wynik 0-2

Mecz Znicz Pruszków vs Lechia Gdansk zakończony wynikiem 0-2 dnia 2024-02-25 14:00

W meczu 21. kolejki I ligi Znicz Pruszków podejmował Lechię Gdańsk na Stadionie Znicza. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 0-2, po tym jak Lechia prowadziła 0-1 na przerwę. Mecz odbył się 25 lutego 2024 roku o godzinie 14:00, zatem relacjonujemy wydarzenia, które miały miejsce dwa dni temu.

Lechia Gdansk vs Wisla Plock wynik 3-1

Lechia Gdansk vs Wisla Plock, wynik meczu: 3-1

W miniony piątek, 17 lutego, na Polsat Plus Arena w Gdańsku odbył się zacięty mecz pomiędzy Lechią Gdańsk a Wisłą Płock. Drużyny z I Ligi stanęły naprzeciw siebie w emocjonującej rywalizacji, która zakończyła się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy. Już w pierwszej połowie Lechia objęła prowadzenie 2-0, utrzymując przewagę do ostatniego gwizdka sędziego.