Lechia Gdansk - Raków Częstochowa, wynik spotkania 3-1

Lechia Gdansk - Raków Częstochowa wynik 3-1. Dnia 2021-12-04 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdańsk rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa spotkania między Lechia Gdansk i Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: B. Lederman 16' 0-1 P. Kun İ. Durmuş 53' 1-1 B. Kopacz İ. Durmuş 75' 2-1 Flávio Paixão Flávio Paixão 86' 3-1

Żółte kartki Lechia Gdansk: Conrado Buchanelli Holz 26' Michał Nalepa 44' Michał Nalepa 82'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 90'

Czerwone kartki Lechia Gdansk: Michał Nalepa 82'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Raków Częstochowa podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo fanów z dużym zapałem śledzi interesujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Conrado Buchanelli Holz Giannis Papanikolaou często zapewniły wyśmienitym kibicom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się ostre faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki między zawodnikami bywają niezwykle zażarte, nie często bywa, że potyczki nie są interesujące. Warto więc przeglądać mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Lechia Gdansk i Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Energa Gdańsk.