Spotkanie Polonia Warszawa kontra Lechia Gdansk zakończone wynikiem 0-1

Wczoraj na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Polonia Warszawa i Lechia Gdańsk. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy wygrali 1-0. Od samego początku rywalizacja była zacięta, a bramka zdobyta przed przerwą okazała się decydująca. Mimo starań gospodarzy, Lechia utrzymała prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego L. Kuźmy. Mecz ten należał do 12. kolejki I Ligi, a jego data i godzina to 2023-10-31 o godzinie 17:00.

Relacja z meczu Polonia Warszawa vs Lechia Gdansk

W dniu 31 października 2023 roku na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Polonii Warszawa i Lechii Gdansk w ramach 12. kolejki I ligi.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lechii Gdansk 1:0, a emocje sięgały zenitu już od pierwszych minut gry. W 8. minucie to T. Bobček z Lechii Gdansk ustalił wynik spotkania, wykorzystując asystę . Mimo starań zawodników Polonii Warszawa, Lechia Gdansk zdołała utrzymać prowadzenie do końca meczu.

Drużyna gospodarzy otrzymała kilka żółtych kartek, w tym N. Zawistowski w 61. minucie, M. Kluska i M. Bajdur w doliczonym czasie gry. Z kolei zawodnicy Lechii Gdansk również nie uniknęli kartek, C. Mena, D. Pila, K. Sezonienko, I. Zhelizko oraz L. Zjawinski zostali ukarani żółtymi kartkami.

Mimo zażartej walki na boisku, nie zanotowano żadnych czerwonych kartek dla obu drużyn. Mecz sędziował L. Kuźma.

Teraz obie drużyny przygotowują się do kolejnych spotkań. Polonia Warszawa zmierzy się z Wisłą Kraków, Górnikiem Łęczna i Odrą Opole, natomiast Lechia Gdansk czeka starcie z Wisłą Kraków, Arką Gdynia oraz Miedzią Legnica.