Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2024-03-10 11:40 miało miejsce spotkanie pomiędzy Podbeskidzie i Lechia Gdansk zakończone wynikiem 1-2

Podbeskidzie zmierzyło się z Lechią Gdańsk w ramach 23. kolejki I ligi, a emocjonujące starcie odbyło się na Stadionie Miejskim. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lechii Gdańsk 2:1, mimo że na przerwę to gospodarze prowadzili 1:0. Mecz rozegrano 10 marca 2024 roku o godzinie 11:40, a relację z tego wydarzenia przygotowujemy dla Was zaledwie kilkanaście godzin po zakończeniu.

Relacja z meczu: Podbeskidzie - Lechia Gdańsk

Data: 10 marca 2024, Godzina: 11:40

Liga: I Liga, Kolejka: 23

Miejsce rozgrywki: Stadion Miejski

Wynik końcowy: 1-2 (Wynik do przerwy: 1-0)

Atmosfera na stadionie była gorąca, kibice obu drużyn dopingowali swoich zawodników przez całe 90 minut. Sędzia główny prowadzący spotkanie wpisał się w historię jako niewidoczny, jednak emocji podczas meczu nie brakowało.

Relacja minuta po minucie:

14' - GOOOOL! Podbeskidzie wychodzi na prowadzenie za sprawą B. Bida, który skutecznie wykorzystuje podanie od M. Banaszewskiego. Kibice oszaleli z radości!

42' - Pierwsza żółta kartka w meczu, a jej adresatem jest T. Neugebauer z drużyny Lechia Gdańsk.

44' - Kolejna żółta kartka, tym razem dla I. Zhelizko z Gości.

50' - M. Senic z Podbeskidzia otrzymuje żółtą kartkę za faul.

52' - BRAMKA! Lechia Gdańsk wyrównuje za sprawą I. Zhelizko! Mecz nabiera tempa!

79' - GOOOL! Goście obejmują prowadzenie po strzale K. Sezonienki, asysta od M. Kalahura. Kibice Podbeskidzia są w szoku!

88' - Kolejna żółta kartka dla gospodarzy, tym razem M. Sitek dostaje kartonik.

Niestety, żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć już bramki do końca meczu. Ostatecznie Lechia Gdańsk odchodzi z boiska z trzema punktami po zwycięstwie 2-1 nad Podbeskidziem.

Pomimo starań obu ekip, emocjonujące starcie zakończyło się triumfem gości. Podbeskidzie musi teraz skoncentrować się na kolejnych meczach z GKS Katowice, Niecieczą i Górnikiem Łęczna, natomiast Lechia Gdańsk czekają starcia z Zagłębiem Sosnowiec, Odrą Opole i GKS Katowice.