Lechia Gdansk - Nieciecza, wynik meczu - 3-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Lechią Gdańsk a drużyną Nieciecza zakończył się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 3-1. Spotkanie, które odbyło się w Polsat Plus Arena Gdańsk, było kolejnym emocjonującym starciem w ramach 27. kolejki I ligi. Lechia Gdańsk zdominowała pierwszą połowę, prowadząc 1-0 na przerwę, a ostatecznie potwierdziła swoją przewagę zdobywając kolejne bramki po wznowieniu gry.

Relacja z przebiegu meczu Lechia Gdansk - Nieciecza

W meczu 27. kolejki I Ligi drużyna Lechia Gdansk podejmowała gości z Niecieczy na własnym stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10:40 w dniu 14 kwietnia 2024 roku.

Na murawę wybiegli zawodnicy w niesamowitym nastroju, a kibice obu drużyn stworzyli fantastyczną atmosferę, dopingując swoje zespoły od pierwszej minuty.

W pierwszej połowie gry Lechia Gdansk objęła prowadzenie dzięki bramce zdobytej przez T. Bobceka w 41. minucie, asystował D. Pila. Wynik na przerwę to 1-0 dla gospodarzy.

Druga połowa to kontynuacja dobrego występu Lechii. W 53. minucie T. Bobcek ponownie wpisał się na listę strzelców, tym razem asystującemu C. Mena, podwyższając prowadzenie do 2-0.

Na kilka minut przed końcem meczu goście z Niecieczy zdołali zmniejszyć straty za sprawą bramki W. Biedrzyckiego. Jednak Lechia nie zamierzała ustępować i w doliczonym czasie gry L. Zjawinski zdobył trzeciego gola dla gospodarzy, ustalając wynik meczu na 3-1.

W trakcie spotkania arbiter ukarał żółtymi kartkami T. Neugebauera i R. Kapica z Lechii Gdansk oraz M. Ambrosiewicza i A. Kasperkiewicza z Niecieczy. Czerwone kartki nie zostały w tej potyczce zaprezentowane.

Po zakończonym meczu Lechia Gdansk może cieszyć się z kolejnych trzech punktów, a kibice Niecieczy muszą pogodzić się z porażką. Następne spotkania czekają obie drużyny, w których będą chciały poprawić swoje wyniki.