Mecz Lechia Gdansk vs Legia Warszawa dnia 2023-05-20 18:00 - wynik końcowy 1-0

Lechia Gdansk vs Legia Warszawa, wynik końcowy 1-0. W dniu 2023-05-20 18:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie spotkania między Lechia Gdansk i Legia Warszawa wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Gajos 90' 1-0

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Żółte kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Lechia Gdansk stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Raków Częstochowa a Legia Warszawa z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często wierni fani śledzą pasjonujące poczynania ligi Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie drużyny i zawodnicy jak wielokrotnie serwują wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Stale natrafiamy na bezwzględne faule kończące się czerwoną kartką, idealne bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania między zawodnikami z ligi bywają nader zaciekłe, rzadko bywa, że są to spotkania nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Lechia Gdansk i Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.