Dnia 2021-11-20 16:30 na obiekcie Stadion MOSiR miało miejsce spotkanie pomiędzy Stal Mielec oraz Lechia Gdansk zakończone wynikiem 3-3

Stal Mielec - Lechia Gdansk wynik 3-3.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Stal Mielec oraz Lechia Gdansk wynik to 1-2. Końcowy wynik meczu to 3-3.

W dniu 2021-11-20 16:30 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15. Zmierzyły się Stal Mielec oraz Lechia Gdansk.

Gole strzelali: M. Sitek 13' 1-0 M. Mak İ. Durmuş 37' 1-1 Flávio Paixão M. Terrazzino 45' 1-2 Flávio Paixão M. Terrazzino 59' 1-3 G. Tomasiewicz 66' 2-3 M. Mak 77' 3-3 F. Piasecki

Żółte kartki Stal Mielec: Mateusz Żyro 36' Dawid Kort 53' Fabian Piasecki 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Egzon Kryeziu 30' Tomasz Makowski 36'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Mielec stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Nieciecza natomiast Lechia Gdansk podejmie Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Jagiellonia.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak przykładowo Mateusz Żyro Egzon Kryeziu nierzadko zaserwowały wspaniałym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Zdarzają się książkowe asysty oraz bramki, nieczyste faule zakończone żółtą kartką zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy graczami bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, że są to mecze statyczne. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Stal Mielec oraz Lechia Gdansk i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion MOSiR.