Lechia Gdansk vs Zaglebie Lubin, wynik meczu 2-1

Lechia Gdansk vs Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 2-1. W dniu 2021-11-06 16:30 na stadionie Stadion Energa Gdańsk rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk oraz Zaglebie Lubin.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lechia Gdansk a Zaglebie Lubin zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: F. Starzyński 6' 0-1 M. Terrazzino 84' 1-1 M. Żukowski M. Terrazzino 90' 2-1 Flávio Paixão

Żółte kartki Lechia Gdansk: Mario Maloča 83'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Jakub Żubrowski 40' Dominik Hładun 74' Oliwier Sławiński 83'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny sędzia spotkania to Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Lechia Gdansk stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Arka Gdynia.

Dzisiaj kibice śledzą interesujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak Mario Maloča Jakub Żubrowski wielokrotnie zagwarantowały wyborowym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy graczami z ligi są niezwykle nieustępliwe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż potyczki nie są interesujące. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Lechia Gdansk oraz Zaglebie Lubin i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Energa Gdańsk.