Dnia 2022-09-10 13:00 miało miejsce spotkanie Slask Wroclaw - Lechia Gdansk zakończone wynikiem 2-1

Slask Wroclaw - Lechia Gdansk, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Slask Wroclaw oraz Lechia Gdansk wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-09-10 13:00 na stadionie Tarczyński Arena rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Slask Wroclaw a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: P. Janasik 29' 0-1 Erik Expósito 71' 1-1 J. Yeboah D. Stec 90' 2-1

Żółte kartki Slask Wroclaw: Martin Konczkowski 39' John Yeboah 88' Diogo Verdasca 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Joeri de Kamps 24' David Stec 35' Dušan Kuciak 85' Conrado Buchanelli Holz 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Lechia Gdansk: Mario Maloča 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Slask Wroclaw stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Cracovia Krakow.

Kibice z entuzjazmem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak Martin Konczkowski Joeri de Kamps niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Niesamowite zmagania między piłkarzami bywają zażarte, nie często bywa definitywnie, iż spotkania nie są interesujące. Obserwujemy idealne asysty oraz bramki, bezlitosne faule gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich popularnych zespołów jak Slask Wroclaw oraz Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Tarczyński Arena.