Lechia Gdansk kontra Jagiellonia, wynik meczu 2-2

Dnia 2022-09-17 13:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Jagiellonia.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Lechia Gdansk oraz Jagiellonia wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: Marc Gual 3' 0-1 Flávio Paixão 52' 1-1 J. Kubicki Jesús Imaz 55' 1-2 T. Přikryl Flávio Paixão 73' 2-2

Żółte kartki Lechia Gdansk: Conrado Buchanelli Holz 17' Joeri de Kamps 51'

Żółte kartki Jagiellonia: Israel Puerto 11' Bogdan Țîru 17' Taras Romanczuk 44' Miłosz Matysik 62' Jesús Imaz 64' Bojan Nastić 72'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny arbiter meczu - Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lechia Gdansk stanie naprzeciw Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Raków Częstochowa natomiast Jagiellonia z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Warta Poznań.

Liczni kibice śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Conrado Buchanelli Holz Israel Puerto nierzadko zagwarantowały fantastycznym fanom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Interesujące walki pomiędzy drużynami bywają nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, że są to spotkania nużące. Stale obserwujemy przepiękne bramki czy asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Udział takich znanych drużyn jak Lechia Gdansk oraz Jagiellonia w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.