Mecz Pogon Szczecin kontra Lechia Gdansk zakończony wynikiem 2-1

W dniu 2022-10-01 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Pogon Szczecin a Lechia Gdansk.

Pierwsza część spotkania między Pogon Szczecin a Lechia Gdansk zakończyła się 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: M. Gajos 14' 0-1 Flávio Paixão P. Almqvist 37' 1-1 D. Dąbrowski K. Grosicki 39' 2-1 P. Almqvist

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jakub Bartkowski 45' Léo Borges 79'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Joeri de Kamps 35' Christian Clemens 79' Henrik Castegren 84' David Stec 90'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter meczu to Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Pogon Szczecin stanie naprzeciw Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Rekord Bielsko-Biała. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Radunia Stężyca.

Dzisiaj fani z dużym zapałem śledzą pasjonujące poczynania ligi Ekstraklasa. Składające się z zdolnych graczy futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Jakub Bartkowski Joeri de Kamps stale sprawiają wspaniałym sympatykom wiele niesamowitych przeżyć. Natrafiamy na bezlitosne faule, przechodzące do historii asysty czy gole, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Wspaniałe walki między drużynami ligowymi są bardzo nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż widowiska nudzą. Zachęcamy każdego z fanów, żeby oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Pogon Szczecin oraz Lechia Gdansk w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.